Usługi spawania

Gwarantujemy specjalistyczne usługi spawania, stali czarnej, nierdzewnej i aluminium. Naszą największą zaletą jest to, że nie ma dla nas pracy nie do wykonania, jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Usługi spawania

Gwarantujemy specjalistyczne usługi spawania, stali czarnej, nierdzewnej i aluminium. Naszą największą zaletą jest to, że nie ma dla nas pracy nie do wykonania, jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

NASZA STRATEGIA

WIĘCEJ O METODZIE

Spawanie metodą TIG (ang. tungsten inert gas) jest techniką spawania łukowego elektrodą nietopliwą w osłonie gazów nieaktywnych. W procesie spawania TIG połączenie otrzymuje się przez stopienie metalu spawanych elementów materiału dodatkowego ciepłem łuku jarzącego się między elektrodą nietopliwą a spawanym elementem w osłonie gazu obojętnego lub mieszaniny gazu obojętnego z redukcyjnym. Jest to najczystszy proces spawania łukowego porównywany z metalurgicznego punktu widzenia do mikroodlewania łukowego w osłonach gazowych.

Metoda umożliwia łączenie większości znanych metali stopów, od najbardziej popularnych po stale wysokostopowe, żarowytrzymałe, nikiel, aluminium, tytan , magnez, miedź. Zakres grubości, do których stosuje się metodę to od mniej niż jeden milimetr do kilkudziesięciu a nawet do kilkuset milimetrów, jednak najczęściej są to elementy o małej grubości. W złączach grubościennych metodą TIG wykonuje się najczęściej warstwy graniowe (przetopowe).

ZALETY SPAWANIA METODĄ TIG

Przyspieszony czas realizacji.

Trwała spoina

Minimalne odkształcenia materiału.

Bezpieczne, równomierne wtopienie.

Głębokie wtopienie.

USŁUGA TRANSPORTU

Istnieje możliwość transportu elementów samochodem do 3,5t (4,10m x 1,65m x 2m) 

MONTAŻ, DEMONTAŻ

Dla naszych klientów zapewniamy możliwość demontażu i montażu elementów do spawania.

KORZYSTNE CENY

Steelio posiada własne zaplecze magazynowo produkcyjne, obniżone koszta prosperowania firmy mają również wpływ na bardzo atrakcyjne ceny.

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ

doświadczenie i pasja

STEELIO O STALI WIEMY WSZYSTKO

Nasza oferta obejmuje:

– spawanie aluminium
– spawanie nierdzewki (nierdzewki)
– spawanie zbiorników
– spawanie naczep i przyczep
– spawania ram rowerowych i motocyklowych
– konstrukcje stalowe – balustrady i poręcze
– ogrodzenia i bramy
– kraty i barierki
– konstrukcje mocujące szyldy, reklamy, tablice informacyjne
– regeneracja części samochodowych, metalowych i aluminowych
– elementy wyposażenia jachtów i łodzi
– regały, szafy, stoły oraz drzwi magazynowe i sklepowe

NASZ PARK MASZYNOWY

NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIA

Nowoczesne zaplecze technologiczne pozwala nam na realizowanie najbardziej wymagających projektów. Zarówno dla detalistów, jak i firm.

SPAWANIE STALI NIERDZEWNEJ

Oferujemy wyroby ze stali nierdzewnej oraz precyzyjne spawanie nierdzewkiSpawamy oraz wytwarzamy:

  • Balustrady ze stali nierdzewnej
  • Poręcze ze stali nierdzewnej
  • Zadaszenia ze stali nierdzewnej
  • Stoły ze stali nierdzewnej
  • Regały ze stali nierdzewnej
  • Konstrukcje ze stali nierdzewnej
  • I wiele innych

SPAWANIE ALUMINIUM

Nasza firma oferuje także spawaniem aluminium. Aluminium najczęściej spawamy metodami MIG oraz TIG. W spawaniu tego metalu szczególną uwagę należy zwrócić na reakcję metalu z tlenem i powstający przez nią w tlenek, który może spowodować wady spoiny. Przy spawaniu aluminium, więc usuwa się najpierw tlenek ze spajanych powierzchni, a dopiero później kończy się proces. Spawanie aluminium odbywa się przy osłonie z gazu obojętnego, czego wymaga zarówno metoda TIG jak i metoda MIG, jednak bierze się tu pod uwagę fakt, że aluminium jest podatne na wtrącenia w postaci tlenku glinu oraz wodoru i wybiera się gaz ochronny charakteryzujący się czystością w przypadku argonu i helu powyżej 99,5%.